• ZESPÓŁ SZKÓŁ
    CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów dck oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Artykuły filtrowane wg daty: czwartek, 16 czerwiec 2016
czwartek, 16 czerwiec 2016 16:43

Dzień Czerwonego Krzyża

Dzień Czerwonego Krzyża

DCK16-1a.jpg Dnia 16 czerwca na trzeciej godzinie lekcyjnej obchodziliśmy Dzień Czerwonego Krzyża. Była to znakomita okazja, by krzewić ideały humanitaryzmu i bezinteresownej pomocy oraz przypomnieć zasługi największego i najstarszego humanitarnego ruchu na świecie.

Każda klasa uczestniczyła w pięciu konkurencjach.

1. Wykonanie plakatu z hasłem promującym honorowe krwiodawstwo, zachęcającym do oddawania krwi. Drużyna przygotowuje potrzebne materiały( pisaki, kredki, klej, wycinki gazet itp.; arkusze brystolu będą przygotowane)4-5 osób
2. I pomoc - 6 osób
3.Test z zakresu przepisów ruchu drogowego - 3 osoby
4. Test z zakresu zasad zdrowego trybu życia oraz historii Czerwonego Krzyża(kto jest założycielem, dlaczego powstała ta organizacja, jakimi kieruje się zasadami, jakie są jej zadania i znaki rozpoznawcze - informacje na stronie