GALA ABSOLWENTÓW 2019

W dniu 26 kwietnia 2019 roku w ZSCKR odbyła się GALA ABSOLWENTÓW 2019. Pożegnaliśmy uczniów klas programowo najwyższych kończących się maturą. Mury naszej szkoły opuścili uczniowie kształcący się w zawodach: technik architektury krajobrazu, technik żywienia i usług gastronomicznych  (wychowawca: A. Piernicka-Szadkowska) oraz technik rolnik i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (wychowawca: Z. Wojszko).

Dyrektor ZSCKR Piotr Popielarczyk gratulował wszystkim sukcesu edukacyjnego oraz wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i umiejętności. Wręczył nagrody książkowe i wyróżnienia dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami w procesie dydaktycznym i w działalności na rzecz środowiska szkolnego.

Korzystając z okazji dyrektor wręczył odznaczenie resortowe „Zasłużony dla Rolnictwa” panu Rafałowi Komorowskiemu i Tomaszowi Parolowi.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Czytany 4727 razy

Odwiedziło nas

Today 24

Yesterday 75

Week 99

Month 975

All 5761977

Currently are 110 guests and no members online

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa