Wyjazd studyjny

W dniu 13 czerwca 2019 r. uczniowie klas: I HTP, II HTP oraz III HTP, pod opieką p. Olgi Woźniak oraz p. Pauliny Brzóska uczestniczyli w wyjeździe studyjnym. Pierwszym miejscem na naszej trasie było Arboretum leśne w Wirtach, gdzie mogliśmy poznać unikalne kolekcje roślin iglastych oraz liściastych. Kolejnym miejscem, do którego się udaliśmy były Ogrody Pokazowe Frank-Raj we Franku. Na miejscu zapoznaliśmy się z ogrodami historycznymi, ogrodami botanicznymi oraz innymi atrakcjami, jakie gwarantuje to miejsce.

 Pogoda niestety nam nie dopisała, zmoczył nas deszcz i przegoniła burza, ale mimo wszystko zachowaliśmy dobre humory :-)

                                                                                                 P. Brzóska

Czytany 1656 razy

Odwiedziło nas

Today 19

Yesterday 29

Week 48

Month 1016

All 5760638

Currently are 82 guests and no members online

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa