FINAŁ – PROJEKT „KUŹNIA MŁODEGO PRZĘDSIEBORCY”

W dniach 14-15 czerwca 2019 roku w miejscowości Pisz w Hotelu Nad Pisą odbyła się konferencja podsumowująca realizację projektu ekonomicznego „Kuźnia młodego przedsiębiorcy”. Zespół Szkół Centrum Rolniczego w Swarożynie reprezentowali: szkolny koordynator projektu Sebastian Hebel, który uczy w szkole przedmiotów ekonomicznych oraz troje finalistów I etapu szkolnego: Agnieszka Benert z klasy II HTP, Małgorzata Buławska  z klasy III HTP  oraz Dariusz Baran z klasy III BB. Uczniowie ze ZSCKR Swarożyn opracowali projekt biznesplanu  kawiarni pod tytułem „Mała Czarna”. Projekt trwał od września do czerwca i został zrealizowany dzięki dofinansowaniu przez Narodowy Bank Polski w ramach programu edukacji ekonomicznej. Liderem projektu był ZSCKR w Janowie, partnerami byli minister rolnictwa i rozwoju wsi oraz 47 szkół ministerialnych szkół z całego kraju.  

                                                              Sebastian Hebel

 

Czytany 1415 razy

Odwiedziło nas

Today 21

Yesterday 29

Week 50

Month 1018

All 5760640

Currently are 82 guests and no members online

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa