SUKCES NASZEJ DRUŻYNY NA TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ BURS I INTERNATÓW

W turnieju zmagało się 7 drużyn z burs i internatów województwa pomorskiego. Po zaciętej walce nasi chłopcy wywalczyli II miejsce!

SUKCES NASZEJ DRUŻYNY NA TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ BURS I INTERNATÓW

Zawody zorganizowane przez Internat Zespołu Szkół Budowlanych w Gdyni na boisku rugby w tym samym mieście, odbyły się w ubiegłą środę, 20 kwietnia. W pierwszym meczu nasi chłopcy fantastycznie poradzili sobie z gdańską drużyną wygrywając 3:0. W drugim meczu nie poszło już tak dobrze, ale też rywal był niczego sobie - faworyt turnieju, drużyna z Gdyni, składająca się z zawodników regularnie trenujących w klubach ligowych. Przegraliśmy 0:5. Mecz półfinałowy dał nam jednak najwięcej radości, bo zawodnicy z Człuchowa zdawali się nie doceniać umiejętności naszych chłopaków i chyba obstawiali łatwą wygraną. Wygraliśmy 3:0. W finale, ponownie z Gdynią, zostaliśmy pokonani w karnych 2:4, ale miejsce na podium wywalczone! Gratulacje!

A oto skład drużyny:

Dawid Tramowski
Błażej Legawiec
Kacper Legawiec
Marceli Kolaska
Bartłomiej Piernicki
Krzysztof Bukowski
Piotr Romaniak
Krzysztof Sijka
Jakub Kujawski
Bartłomiej Kujawski
Krzysztof Gierszewski
Damian Drążek
Paweł Śladowski
Mateusz Bębenek
Michał Lange
Kamil Fomin
Mariusz Kurowski
Patryk Sitkowski

Czytany 7819 razy

Odwiedziło nas

Today 1

Yesterday 27

Week 57

Month 1025

All 5760647

Currently are 150 guests and no members online

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

Mapa