• Zespół Szkół Agrotechnicznych
    i Ogólnokształcących
  • Szkoła posiada
    INTERNAT
  • Liceum Ogólnokształcące
    Profil Mundurowy
  • Technik
    Rolnik
  • Technik
    Agrobiznesu
  • Technik Architektury
    Krajobrazu
  • Technik żywienia
    i usług gastronomicznych
  • technik urządzeń
    i systemów energetyki odnawialnej
  • Mechanik operator pojazdów
    i maszyn rolniczych
  • Kucharz
  • Klasa wielozawodowa
    cukiernik, piekarz, wędliniarz, ogrodnik, pszczelarz, rolnik, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, przetwórca ryb

Rada pedagogiczna

                                                  RADA PEDAGOGICZNA 2016/2017

1 Bartoszewski Jarosław

                                   DYREKTOR

                      j. polski, j. niemiecki

2 Prabucki Janusz

                               WICEDYREKTOR

                 fizyka, informatyka, przyroda

3 Ratkowski Tomasz

            KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO

                      produkcja zwierzęca

4 Zybura Monika

                         KIEROWNIK INTERNATU

           język rosyjski, wychowawca internatu

5 Sobiecki Tadeusz przedmioty gastronomiczne, technika w rolnictwie
6 Borys Tadeusz maszyny rolnicze, pojazdy rolnicze, nauka jazdy kat. B, zajęcia praktyczne
7 Ciskowska Anna biologia, przyroda, WDŻ
8 Hebel Sebastian przedmioty ekonomiczne, systemy energetyki odnawialnej, wychowawca internatu
9 Duchnicz Tomasz

PEDAGOG SZKOLNY,                                                          

edukacja dla bezpieczeństwa, bezpieczeństwo publiczne

10 Gajdamowicz Beata j. niemiecki
11 Grzebińska Barbara historia, wos, wok, geografia
12 Woźniak Olga rośliny ozdobne, podstawy projektowania w architekturze, ochrona i kształtowane krajobrazu
13 Labudda Anna chemia, matematyka, matematyka (R)
14 Głodek Mirosław informatyka, zajęcia z pomocy psychologiczno-pedagogicznej
15 Majewska Alicja religia, etyka
16 Siekierzyńska Emilia wychowawca internatu
17 Matura Marek jezyk angielski
18 Murawski Andrzej podstawy przedsiębiorczości, przedmioty ekonomiczne, zajęcia praktyczne
19 Murawska Grażyna przedmioty gastronomiczne, zajęcia praktyczne
20 Opaliński Krzysztof mechanizacja rolnictwa, zajęcia praktyczne
21 Paczkowska Agata BIBLIOTEKARZ, j. angielski
22 Plichta Halina produkcja roślinna, przedmioty gastronomiczne, zajęcia praktyczne
23 Paździerska Iwona wychowanie fizyczne
24 Komorowski Rafał zajęcia praktyczne
25 Kryła Łukasz matematyka, matematyka (R)
26 Żmuda Trzebiatowska Małgorzata matematyka, matematyka (R)
27 Spadik Grzegorz nauka jazdy kat. T, przepisy ruchu drogowego, zajęcia praktyczne
28 Wojszko Zbigniew historia, podst. konstrukcji maszyn, rysunek techniczny, historia i społeczeństwo
29 Żemajtis Grzegorz wychowanie fizyczne
30 Truchliński Dariusz j. polski, historia, historia i społeczeństwo
31 Wojszko Ewa przedmioty gastronomiczne
32 Wolińska Monika wychowanie fizyczne
33 Kluge-Wojciechowska Karolina wychowawca internatu
34 Młyński Eugeniusz zajęcia praktyczne, nauka jazdy kat. B
35 Piernicka-Szadkowska Angelika język angielski
36 Parol Tomasz systemy energetyki odnawialnej, geografia
37 Prząda Joanna matematyka, bezpieczeństwo publiczne, wychowawca internatu
38 Edyta Kodym-Lewandowska wychowawca internatu
39 Krzykowska Kornelia język polski
40 Reszka Sławomir informatyka (R)
41 Szałapata Marek wychowanie fizyczne - sztuki walki
42 Parciak Paulina architektura krajobrazu
43 Szamszon Michał geografia
Czytany 2435 razy
Więcej w tej kategorii: « Rada rodziców Samorząd uczniowski »

Mapa

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących
im. Stanisława Staszica
ul. Szkolna 2
83-115 Swarożyn
tel/fax 58 536 93 93
e-mail: zsaio@zsaio.pl
www.zsaio.pl

Odwiedziło nas

1330798
Dzisiaj
Wczoraj
Bieżący tydzień
Poprzedni tydzień
W tym miesiącu
Poprzedni miesiąc
Razem
3025
5732
34084
1250401
134329
167253
1330798

Twoje IP: 66.249.76.148
2017-06-26 20:34

ZSAIO na Facebook'u