>>MAMY W SZKOLE NOWY CIĄGNIK !!!<<
>>Spotkanie z rodzicami 5-04-2016 r. godz. 16:00<<


archiwum

Kurs kombajnistów w Zespole Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Swarożynie 2010r

W kursie uczestniczyło 28 słuchaczy - głównie uczniów szkoły w Swarożynie zasadniczej szkoły rolniczej w zawodzie - mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych, technikum agrobiznesu, technikum rolniczego oraz kilku rolników z okolicznych gospodarstw rolnych.
Na kursie prowadzone były wykłady z budowy, obsługi i eksploatacji kombajnów zbożowych różnych marek i firm światowych oraz grupowe zajęcia praktyczne z poszczególnych zespołów i podzespołów kombajnów obserwując różnice między nimi. Każdy z kursantów podczas nauki jazdy kombajnami NEW HOLLAND, DEUTZ FAHR
oraz BIZON REKORD Z- 058 wykonywał głównie manewry i ćwiczenia precyzyjnego podjeżdżania do zespołu żniwnego czy samodzielnego cofania do wózka hederu, a także uruchamiania zespołów i układów jezdnego hydrostatycznego czy hydraulicznego. Słuchacze zapoznali się również z obsługą silników wysokoprężnych, obsługą układów paliwowego, elektrycznego, hydraulicznego, a także z wyposażeniem kabiny i całego pojazdu w elementy elektroniczne do sterowania kombajnu.
Kurs zakończył się pisemnym i praktycznym egzaminem wiedzy na temat wszystkich typów kombajnów zbożowych.

instruktor nauki jazdy
kombajnami zbożowymi
mgr inż. Grzegorz Spadik
28 Października 2011 by J. Prabucki


name:
mail: (optional)

smile:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by CuteNewsCzwartek
7 kwietnia
2016

Do zakończenia zajęć szkolnych
2015/16 pozostało:
Dziś są imieniny:

Odwiedziło nas:
1950095 osób

W3C XHTML 1.1