1 |
Bartoszewski
Jarosław |
DYREKTOR
j. polski, j. niemiecki, wychowawca internatu |
2 |
Prabucki Janusz |
WICEDYREKTOR
fizyka, informatyka, przyroda |
3 |
Ratkowski Tomasz |
KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO
produkcja zwierzęca, |
4 |
Siekierzyńska Emilia |
KIEROWNIK INTERNATU
wychowawca internatu
|
5 |
Sobiecki Tadeusz |
organizacja w produkcji rolniczej, technika w rolnictwie, działalnoć gospodarcza w gast. |
6 |
Borys
Tadeusz |
maszyny
rolnicze, pojazdy rolnicze, nauka jazdy kat. B, zajęcia praktyczne |
7 |
Ciskowska
Anna |
biologia,
biologia i ekologia, przyroda, WDŻ |
8 |
Hebel
Sebastian |
podstawy
ekonomii, ekonomika agrobiznesu, zarządzanie
firmą, elementy rachunkowości, podstawy przedsiębiorczości, wychowawca internatu |
9 |
Duchnicz
Tomasz |
PEDAGOG SZKOLNY,
edukacja dla bezpieczeństwa, bezpieczeństwo publiczne |
10 |
Gajdamowicz Beata |
j. niemiecki |
11 |
Grzebińska Barbara |
historia,
wos, wok, geografia |
12 |
Olkowska Daria |
roliny ozdobne, projektowanie obiektów AK, zajęcia praktyczne z AK, |
13 |
Woźniak Olga |
rośliny ozdobne, podstawy projektowania w architekturze, ochrona i kształtowane krajobrazu |
14 |
Labudda
Anna |
chemia, matematyka, analiza żywności |
15 |
Głodek Mirosław |
informatyka |
16 |
Majewska
Alicja |
religia, etyka |
17 |
Zybura
Monika |
język rosyjski, wychowawca internatu |
18 |
Matura
Marek |
jezyk angielski |
19 |
Murawski
Andrzej |
podstawy
przedsiębiorczości, przedsiębiorczość, przedsiębiorczość w gospodarce rynkowej, zajęcia praktyczne |
20 |
Murawska
Grażyna |
technologia gastronomiczna z towaroznastwem, przetwórstwo spożywcze, technika w przetwórstwie spożywczym, podstawy rachunkowości gastronomicznej,
zajęcia praktyczne |
21 |
Opaliński
Krzysztof |
mechanizacja rolnictwa, zajęcia praktyczne |
22 |
Paczkowska Agata |
BIBLIOTEKARZ, j. angielski |
23 |
Plichta
Halina |
produkcja roślinna, zajęcia praktyczne |
24 |
Paździerska Iwona |
wychowanie fizyczne |
25 |
Komorowski
Rafał |
ochrona lasu, hodowla lasu, użytkowanie lasu, zajęcia praktyczne |
26 |
Wieczorek
Małgorzata |
matematyka, wychowawca internatu |
27 |
Spadik
Grzegorz |
nauka jazdy kat. T, przepisy ruchu drogowego, zajęcia praktyczne |
28 |
Wojszko Zbigniew |
historia, wos, podst. konstrukcji maszyn, rysunek techniczny, historia i społeczeństwo |
29 |
Żemajtis
Grzegorz |
wychowanie fizyczne |
30 |
Truchliński Dariusz |
j. polski |
31 |
Wojszko
Ewa |
wychowawca internatu, pr. tech. w gastr. |
32 |
Wolińska
Monika |
wychowanie fizyczne |
33 |
Kluge-Wojciechowska
Karolina |
wychowawca internatu |
34 |
Młyński
Eugeniusz |
zajęcia praktyczne, nauka jazdy kat. B |
35 |
Piernicka-Szadkowska
Angelika |
język angielski |
36 |
Parol
Tomasz |
systemy energetyki odnawialnej, geografia |
37 |
Prząda
Joanna |
matematyka, wychowawca internatu |
38 |
Januchta
Sławomira |
język niemiecki |
39 |
Krzykowska
Kornelia |
język polski |
40 |
Reszka
Sławomir |
informatyka |
41 |
Szałapata
Marek |
wychowanie fizyczne - sztuki walki |
42 |
Molak
Przemysław |
język angielski |
43 |
Matysiak
Barbara |
język angielski |