>>MAMY W SZKOLE NOWY CIĄGNIK !!!<<
>>Spotkanie z rodzicami 5-04-2016 r. godz. 16:00<<


archiwum

DZIEŃ PAPIESKI

27 kwietnia 2012 w naszej Szkole wspominaliśmy Błogosławionego Jana Pawła II i Jego słowa skierowane do nas. Wybrane fragmenty przygotowała młodzież z klasy II D4 Aleksandra Rabska i Michał Kuros.
Szczególnie aktualnie jest wyzwanie Naszego Wielkiego Polaka, które wygłosił podczas Mszy świętej inauguracyjnej 22 października 1978 roku. Wołał wówczas: ”Nie lękajcie się! Otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi! Jego zbawczej władzy otwórzcie granice państw, ustrojów ekonomicznych i politycznych, szerokich dziedzin kultury, cywilizacji, rozwoju. Nie lękajcie się! Chrystus wie co jest w człowieku. Tylko On wie”.
A także te wypowiedziane w Pelplinie - „…budujcie dom na skale! Budujcie dom waszego życia osobistego i społecznego na skale! A skałą jest Chrystus - Chrystus żyjący w swoim Kościele, Chrystus, który trwa na tych ziemiach od tysiąca lat”.
Po tej refleksji ks. proboszcz A. Kujawa odprawił Mszę św. w intencji młodzieży klas maturalnych oraz zawodowych zdających egzaminy maturalne i zawodowe. Uroczystość przygotowała młodzież pod kierunkiem p. A. Majewskiej.
08 Maja 2012 by Alicja


name:
mail: (optional)

smile:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by CuteNewsŚroda
6 kwietnia
2016

Do zakończenia zajęć szkolnych
2015/16 pozostało:
Dziś są imieniny:

Odwiedziło nas:
1945154 osób

W3C XHTML 1.1