>>MAMY W SZKOLE NOWY CIĄGNIK !!!<<
>>Spotkanie z rodzicami 5-04-2016 r. godz. 16:00<<


archiwum

Tczewska Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt

Po siedmiu emocjonujących pojedynkach, po porażkach i zwycięstwie rozpoczęła się runda play off. Mimo dobrej, a momentami bardzo dobrej gry ulegliśmy reprezentacji I LO. Gratulujemy naszym dziewczętom i czekamy na kolejną edycję rozgrywek.

Zespół ZSAiO reprezentowały:
Michna Paulina
Kosińska Kinga
Flatau Patrycja
Święcińska Klaudia
Gackowska Magda
Wiśnicka Daria
Neubauer Pamela
Pater Monika
Marcinkowska Maja

Nagrodę otrzymała: Pamela Neubauer

Na zakończenie wręczono pamiątkowe medale i puchary TLPS, które ufundowało Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji oraz Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie. W rozgrywkach Tczewskiej Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt, wzięło udział osiem zespołów z terenu Powiatu i Miasta Tczewa. Rozegrano 36 spotkań w których zaprezentowało się 96 siatkarek reprezentujących zgłoszone do ligi zespoły. Złożyło się na to dziewięć siatkarskich sobót. Organizatorami tego sportowego przedsięwzięcia były : Zespół Szkół Katolickich w Tczewie przy współpracy z Powiatowym Centrum Sportu i Tczewskim Centrum Sportu i Rekreacji.
Na koniec uroczystości głos zabrali zaproszeni goście. Starosta Tczewski Pan Tadeusz Dzwonkowski pochwalił młodzież za zaangażowanie i sportową postawę. Podziękował również organizatorom i sponsorom za inicjatywę zorganizowania Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt oraz wyraził chęć wsparcia działań na rzecz zorganizowania w przyszłym roku szkolnym 2015- 2016 Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt, która byłaby otwarta dla większej liczby zespołów szkolnych.
Organizatorzy dziękują ze swej strony Panom :Janowi Jasińskiemu,Tomaszowi Sosnowskiemu, Romanowi Leczkowskiemu za obiektywne i profesjonalne sędziowanie spotkań oraz wsparcie finansowe.


G. Żemajtis
26 Stycznia 2015 by J. Prabucki


name:
mail: (optional)

smile:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by CuteNewsCzwartek
7 kwietnia
2016

Do zakończenia zajęć szkolnych
2015/16 pozostało:
Dziś są imieniny:

Odwiedziło nas:
1948617 osób

W3C XHTML 1.1